לעבוד בארצות הברית

מחפשים עבודה ששכרה בצידה? רוצים לראות עולם? יודעים אנגלית ברמה טובה? כדאי לכם להמשיך ולקרוא. אם נמאס לכם לשמוע כל הזמן על משכורות נמוכות, אם אתם עצמאיים אבל גם חברותיים, אוהבים אנשים וגם את עצמכם, מוכנים לחוויה מרתקת בחוץ לארץ, לבלות ולעבוד עם אנשים כמוכם – כדאי לכם לשמוע עוד על עבודה בחו”ל. ואם כבר מדברים על עבודה בחו”ל, למה לא לכוון הכי גבוה שאפשר – עבודה בארה”ב.

עבודה בחו”ל

מתעניינים בעבודה בחוץ לארץ? נספר לכם את האמת כבר בהתחלה – עבודה בחו”ל לא מתאימה לכל אחד. עבודה בחו”ל בכלל, ועבודה בארה”ב בפרט, מצריכה קודם כל רצון להרוויח כסף והרבה. את הרצון הזה יש לכולם, לא כן? בוודאי שכן, אבל מי שרוצה להרוויח טוב, הרבה יותר טוב ממרבית בני גילו, צריך לעבוד. בשביל להצליח בעבודה בחו”ל צריך מוסר עבודה גבוה ולהיות מוכן ללמוד, וגם חשוב לדעת אנגלית ברמה סבירה. אם נראה לכם שאתם יכולים לעמוד באתגר ואתם רוצים לעבוד, להרוויח ולכייף בחו”ל – אז עבודה בארה”ב היא הדבר בשבילכם.

אם כבר שמעתם פעם על עבודה בחו”ל, יתכן שאתם מדמיינים את עצמכם עומדים בלב קניון הומה אדם ומנסים לשכנע את העוברים ושבים לרכוש מוצרים ממוצרים שונים. אכן, רבים מקרב העובדים המבוקשים על ידי חברות המסדירות עבודה בחו”ל יעשו חייל בעבודה כזו, אבל זה רק חלק קטן מהתמונה השלמה.

לישראלי או הישראלית המעוניינים לבלות, לטייל ולעבוד מעבר לים יש שפע של משרות בתחומים רבים ומגוונים שיכולים להתאים להם. סקרנים? המשיכו לקרוא.

עבודה בארה”ב – להרוויח יותר בארץ האפשרויות

בארצות הברית יש שפע של אפשרויות להרוויח כסף. כדי להתחיל לעבוד באופן חוקי יש צורך בקבלת אשרת עבודה המכונה גם ויזת עבודה. על מנת לקבל אשרת עבודה לא חייבים להיות בעלי אזרחות אמריקנית או בעלי גרין קארד. תהליך קבלת האשרה יכול להיות כרוך בקצת ביורוקרטיה, אבל חשוב לדעת שעובדים רבים מצליחים לקבל אשרת עבודה, לא פעם בעזרתו של מעסיק פוטנציאלי.

כאמור, אחד מהענפים הפופולריים ביותר בארצות הברית הינו תחום המכירות. ישראלים רבים עובדים כמוכרים בעגלות המוצבות בדרך כלל בקניונים ובמרכזי קניות גדולים. העבודה איננה קלה, אבל החברות מעניקות הכשרה מתאימה, ומוכרים טובים זוכים לשכר גבוה מאוד. בעבודה כזו חשובה מאוד גישה חיובית לאנשים שעוזרת מאוד למכור, והרבה. בין המוצרים שאתם עשויים להתבקש למכור יהיו מוצרי יופי וטיפוח, תמונות, מכשירים סלולריים, משחקים לילדים ועוד.

אבל עבודה בארה”ב איננה רק עגלות. ישנם ישראלים רבים, ביחוד גברים, המוצאים עבודה בארצות הברית בתחומים אחרים לגמרי, למשל בהובלות או במנעולנות. בעבודות אלה יש אפשרות לקבל טיפים גבוהים מלקוחות מרוצים, אך כמובן יש לקחת בחשבון שהעבודה מצריכה כוח פיסי וכושר גופני גבוהים, יחסית. ישנן חברות שמחפשות בתחום זה אנשי מכירות שתפקידם לסגור עסקאות, ואז, כמובן, הכישורים הנדרשים יהיו אחרים לחלוטין.

סוג נוסף של עבודה בארה”ב היא שירותי אומנה למשפחות יהודיות. בסוג עבודה זה יש יתרון רב לעובדות ישראליות שנחשבות מבוקשות מאוד בקרב יהודים אמידים המחפשים אומנת עבור ילדיהם הקטנים.

עבודה מסוג זה מועדפת מאוד על יד נשים שמצד אחד אינן מעוניינות לעסוק במכירה, ומצד שני, גם לא מעוניינות בעבודות הדורשות יכולת פיסית גבוהה. בעבודה מסוג זה חשובה היכולת לעבוד עם ילדים ולגלות סבלנות רבה.

לסיום, ראינו שיש שפע של משרות המתאימות לישראלים בחו”ל. חלקן במכירות וחלקן לא. מלבד הדוגמאות שראינו כאן יש עוד תפקידים רבים אחרים. אז כמו שאמרנו, כל שדרוש לכם הוא הרצון להרוויח כסף, מוסר עבודה וקצת אנגלית.

למידע נוסף לגבי עבודה בחו”ל בקרו באתר: www.amador.co.il

?