מערכת קולנוע ביתית בבית חכם

בבית אחד יש בימנו אין ספור מכשירים ואבזרים שאמורים להקל עלינו את החיים. בבית ממוצע יש לנו שפע של מערכות בידור ביתי: טלוויזיות, מערכות שמע בעלות מספר מכובד של רמקולים, ממירים, סטרימרים, שלטים מסוגים שונים ומשונים, מקרנים וכן הלאה. בביתנו יש גם אבזרי תאורה ובהם נורות מסוגים שונים, מפסקים, דימרים; מערכת בקרת אקלים המורכבת מכמה מזגנים או מערכת מיזוג אוויר מרכזית, שלטים, ולא פחות חשוב – חלונות, צלונים ותריסים שצריך לפתוח או לסגור לפי הצורך.

המתקדמים שבינינו הספיקו לאחד את כל מרכיבי מערכות הבידור הביתית למערכת קולנוע ביתית, המעניקה להם חוויית בידור ברמה אחרת. המתקדמים ביותר הספיקו להכיר את מושג הבית החכם המאפשר שליטה מלאה, קלה ונוחה כמעט על כל מכשירי החשמל הביתיים.

למי שבאמת חשוב זמן איכות שלו, עם חברים, עם משפחה או לבדו יכול לעשות את מה שבעבר היה נחלת סרטי המדע הבדיוני – לשלב את מערכת הקלנוע הביתית שלו בבית חכם.

מערכת קולנוע ביתית

מערכת קולנוע ביתית מאפשרת לנו ליהנות הרבה יותר משעות הפנאי שלנו. בזכות מערכת קולנוע ביתית אנו מקבלים חוויה משולבת של קולות וצלילים ללא מתחרים, חוויה שאיננה נופלת מזו שנקבל בבתי הקולנוע האיכותיים ביותר.

למי שנתקל לראשונה במושג מערכת קולנוע ביתית, נספר שהמערכת מורכבת מכמה מכשירים שהשילוב ביניהם הוא המאפשר לצופה ליהנות מחוויית אחרת של קולות, מראות ותחושות.

מערכת קולנוע ביתית תורכב על פי רוב מרמקולים וסאב וופר בתצורה מקצועית (5.1 או 7.1), ברסיבר, סטרימר, די וי די, בלו ריי וכדומה, וכמובן מקרן מסך טלוויזיה מתוחכמת ככל שתוכלו להרשות לעצמכם.

לבלות נהדר בבית חכם

עם התפתחות הטכנולוגיה שבה כולנו משתמשים, הולך ותופס תאוצה מונח חדש בשיפור איכות חיינו – בית חכם. הבית החכם נועד להקל עלינו את החיים, שהרי מוצרי הטכנולוגיה לכל גווניה אמורים לעמוד תמיד לשירותינו. אולם, מספרם ההולך וגדל של מכשירי החשמל המתקדמים והמורכבות שלהם הביא למצב שרבים מאיתנו לא יכולים לעשות שימוש מיטבי בטכנולוגיה שברשותנו.

לייעוץ בנושא בית חכם בקרו באתר: www.indigosmart.co.il

מערכת קולנוע ביתי יכולה להשתלב נהדר בבית חכם. השילוב ביניהם מאפשר לנו להפיק את המרב משעות הפנאי והבילוי האישי והמשפחתי שלנו.

בית חכם הוא מקום שכיף יותר ונוח יותר להתגורר בו. בית חכם מאפשר לנו לשלוט בכל המכשירים החשמליים והטכנולוגיים שלנו בקלות וביעילות. בצורת מגורים חדשנית זו, שפע המערכות שלנו נשלטות בצורה מתוחכמת וזאת באמצעות תוכנות ומערכות שליטה מתקדמות.

בבית חכם נקבל שליטה אינטואיטיבית יותר בטלוויזיה, ברמקולים, במקרן, בדי וי די, במערכות השמע – כלומר בכל החלקים של מערכת הקולנוע הביתי שלנו. בבית חכם נשפר גם את השליטה במערכות מיזוג אוויר, אינטרנט ואפילו שליטה בכל התאורה בבית.

השליטה במערכת הבידור הביתי יכולה להיעשות באמצעות לחיצות כפתור פשוטות לאחר הגדרת תרחישים שונים בהתאם לסגנון החיים של דיירי הבית.

אם רצונכם לצפות בסרט כמו בבית קולנוע, אבל ללא מערכת קולנוע ביתית וכמובן לא בבית חכם, הרי שהחוויה תתנהל בערך כך:

ראשית יש לכוון את התאורה בבית למצב החביב עליכם – להדליק כמה נורות ולכבות אחרות (או לחילופין לכוון את הדימר לתאורה הרצויה), להפעיל את מכשיר הדיוידי ולהדליק את הטלוויזיה. אחר כך יש צורך להדליק את הממיר, לכוון את הערוץ המתאים, להדליק את מערכת הסטריאו (במידה ויש) ואם מגלים שקר או חם מידי צריך גם לטפל בחלונות ובמזגן. רק אז אפשר סוף סוף לשבת וליהנות מסרט טוב.

בבית חכם, לעומת זאת, מערכת מרכזית אחת שהוגדרה מראש בפרמטרים שונים שבחרתם (בעצמכם או בעזרת אנשי מקצוע), תאפשר לכם להשתמש במערכת קולנוע ביתית באופן כזה –

המערכת תכוון את הטמפרטורה בדיוק למידה הרצויה לכם, תכוננן את התאורה, תטפל בו זמנית בכל מערכות הקלנוע הביתית, ברמקולים, בסאבוופר, ברסיבר, בסטרימר ובמסך הטלוויזיה החדישה שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להתיישב בנוחות ו… ליהנות מהצפייה.

?