מגוון עיסויים בגרין ספא

אם במקום לשבת כרגע מול המחשב הייתם מעדיפים לקבל עכשיו עיסוי מפנק – הגעתם למקום הנכון. בגרין ספא מגוון רחב של טיפולי ספא, עיסויים ופינוקים נוספים. באווירה יוקרתית וירוקה תוכלו להירגע, לנוח פיזית ונפשית ולבחור מבין שלל אפשרויות הפינוק והמרגוע המוצעות במקום.

כידוע, אין כמו עיסוי מפנק… אחרי יום עבודה עמוס ולחוץ; כגולת הכותרת של חופשה טובה; כמתנת הפתעה של יום הולדת; כבילוי רומנטי לציון יום נישואין, או אפילו כאירוע מיוחד של מספר חברות או חברים החוגגים יחד סיום קורס צבאי או תואר / עלייה בדרגה / מסיבת רווקים או רווקות, או כל אירוע אחר. בחיי היום יום האינטנסיביים והמתוחים שלנו, עם שלל הלחצים, המשימות, המחויבויות והדרישות שבתוכם אנו טובעים, חשוב מאוד לזכור לעצור לרגע, כדי להירגע. לקחת פסקי זמן שבהם אנו נושמים עמוק ומטפלים רק בעצמנו. טיפולי ספא הם בוודאי הדרך המפנקת ביותר לעשות זאת.

במשך היום יום המלחיץ שלנו, אנו נוטים לשכוח עד כמה המגע חשוב ואפילו מועיל ותורם לתפקוד מיטבי יותר בכל מישורי החיים. התרומה לאיכות החיים, לבריאות הפיסית והנפשית ולתחושת השלווה שלנו ברורה מאליה. אולם מעבר לכך הוכח שלעיתים קרובות עיסוי מפנק מצליח להביא גם  לשיפור יכולות החשיבה ותהליכי קבלת ההחלטות, לשיפור האופן בו אנו מגיבים לשינויים ולמצבים מאיימים, לשיפור יחסי האנוש עם הקרובים לנו ועוד. ואם הזכרנו את התרומה ליחסי האנוש, חשוב לציין את השפעתו הפלאית של ספא זוגי על כל מערכת זוגית. זהו פינוק אמיתי ואינטימי היוצר קרבה ונותר בזיכרון כחוויה בלתי נשכחת. מומלץ בחום.

עיסוי מפנק תורם לבריאות

בכל התרבויות ובכל הזמנים הכירו בערכו של העיסוי והשתמשו בו. אמנם, בעבר הרחוק רק בני המלוכה, הרוזנים וקומץ זעיר של עשירי עולם יכלו להתפנק במרכזי טיפולים הדומים למה שאנו מכנים היום “ספא”, אולם ככל שעלתה רמת החיים, גברה הדרישה לכך ובעקבותיה הוקמו בערים הגדולות מרכזים שכונו בשמות כגון “חמאם”. במרכזים אלה ניתן היה לרחוץ בבריכה של מים חמים ולהתענג עם עיסוי מפנק.

אולם, גם בתקופה בה פעלו “חמאמים”, רק העשירים יכלו לפקוד אותם וליהנות ממנעמיהם. האזרחים הפשוטים, האיכרים והסוחרים הזעירים שהיוו תמיד את הרוב הגדול באוכלוסייה, לא חלמו להתפנק בחמאם. לעומת זאת, בתקופתנו אין כמעט אדם שאינו יכול להרשות לעצמו פינוק ספא אמיתי כחלק משגרת חייו, או כפינוק מיוחד מפעם לפעם.

אולם מעבר לפינוק יש לכך גם אספקט בריאותי: בין אם זה טיפול אישי, ספא זוגי או אירוע של מספר חברים קרובים, כל אלה משחררים את השרירים התפוסים מרוב מתח ופעילות, משפרים את זרימת הדם והאנרגיה ואת חילוף החומרים בגוף, גורמים לגוף לשחרר אנדורפינים, שהם חומרים טבעיים המסייעים לשיפור מצב הרוח ולשיכוך כאבים, מעוררים את המערכת החיסונית ומשפרים מאוד את רמת החיוניות שלנו. וכשרמת החיוניות עולה, אנו חווים יותר שמחה ופחות קושי, מצליחים לראות יותר אפשרויות פעולה לנגד ענינו ולהתמודד עם בעיות שונות הרבה יותר טוב.

טיפולי ספא מקצועיים

המטפלים המקצועיים שלנו בגרין ספא נבחרים בקפידה על מנת להעניק לכם עיסויים וטיפולים ברמה הגבוהה ביותר. כאמור, טיפול מקצועי אינו רק עיסוי מפנק. זהו טיפול מרגיע, אשר במקביל משפר את בריאותינו ותורם רבות ליכולות המיקוד והתפקוד שלנו בתחומי החיים השונים.

נסכם ונאמר כי טיפולי ספא הינם דרך נפלאה להעניק זמן איכות אמיתי לעצמכם ולאנשים האהובים עליכם ביותר. בין אם מדובר בעיסוי אישי, ספא זוגי או בכמה חברות או חברים המגיעים לבלות זמן איכות משותף, מובטחת לכם חוויה של פינוק, מרגוע ובריאות שתזכרו לשנים רבות.

?