החתונות הכי מפוארות: הבת של ירדנה עובדיה, הבן של תשובה והבת של דנקנר

בשנים האחרונות יותר ויותר חתונות הפכו להפקות הוליוודיות בתקציבים ענקיים, אבל יש כמה חתונות שהציבו רף גבוה במיוחד – כזה שרובנו מן הסתם אפילו לא נתקרב אליו… כאלה היו החתונות של בתה של ירדנה עובדיה, בנו של יצחק תשובה ובתו של נוחי דנקנר.

 

הבת של ירדנה עובדיה – ונציה בחוות רונית

ביוני 2010 נישאה אורטל, בתה של אשת העסקים המצליחה ירדנה עובדיה, לבחיר ליבה אורון. עלות החתונה – 7 מיליון ₪ – מיצבה אותה כחתונה היקרה ביותר אי פעם בארץ, לפחות נכון לאותה שנה, ואם לשפוט על פי תגובות האורחים, הרי שההשקעה העצומה של ירדנה הייתה כדאית.

הלוקיישן שנבחר לארח את הערב המרגש היה חוות רונית, שהפכה ללא פחות מאשר ונציה, שכן העיר הכל כך רומנטית והכל כך ייחודית הייתה המקום בו התרחשה הצעת הנישואין.

על מנת להפוך את חוות רונית לוונציה, לא חסכה ירדנה עובדיה במאמצים, בדיוק כשם שהיא נוהגת תמיד, ואת שטח גן האירועים היוקרתי עיטרו תעלות מים ובהן גונדולות וגונדוליירים כמו גם תפאורה נוספת בעלת לוק איטלקי מהפנט.

התפריט היה עשיר וגדוש מטעמים ייחודיים, והצד המוזיקלי לא פחות: בחתונה הופיעו משה פרץ, אייל גולן, שרית חדד ושלומי שבת. רגע השיא של החתונה המושקעת היה הכניסה לחופה, כש- 100 ילדים וילדות ליוו את החתן ואת הכלה ולא היה אורח אחד שלא אחזה בו התרגשות עזה.

עשיתי את כל זה כדי להחזיר אהבה לאורחים שבאו לשמוח איתנו, סיכמה ירדנה עובדיה את הערב המפעים, ולנוכח השמחה הרבה של כל משתתפי החתונה אין ספק שהיו שם לא רק הוד והדר אלא גם הרבה אהבה.

לסיקור מלא של החתונה של בתה של ירדנה עובדיה לחצו כאן.

 

הבן של תשובה – פול אנקה בבן שמן

בדומה לעלות חתונתה של בתה של ירדנה עובדיה, גם חתונתו של אלעד, בנו של יצחק תשובה, עם בחירת ליבו רוני היימן, הוערכה בכ- 7 מיליון ₪.

החתונה התרחשה בחלקת יער בבן שמן (דבר שמשך ביקורת מצד גורמים שונים עקב היותו של המקום לא מאושר לאירועים), והופיעו בה ריטה, דיוויד ברוזה וגם פול אנקה שהוטס במיוחד ארצה לשם האירוע.

על התפריט הופקד השף המוכר והאהוב אביב משה (“מסה”), ועוד כלל הצוות שמאחורי הפקת הענק, בין השאר, גם 100 מחני מכוניות.

רשימת האורחים שמנתה כ- 1,500 איש כללה את כל המי ומי בעולם העסקים הישראלי, וגם הנשיא שמעון פרס כיבד את הזוג הצעיר בנוכחותו. בנימין נתניהו, ביחד עם רעייתו שרה, הסתפקו בברכה בווידיאו.

 

הבת של דנקנר – אתניקס וביקורת

שלושה חודשים בלבד לאחר חתונתו של אלעד תשובה התחתנה בתו של טייקון מפורסם אחר, נוחי דנקנר, אולם בזמן זה חל שינוי של ממש במדינה ומאות אלפים יצאו לרחובות בדרישה לצדק חברתי – כך שאם חתונת הבן של תשובה עוד לוותה בעיקר במבטים מעריצים (וכאמור ביקורת רק על קיומה במקום שאינו מיועד לאירועים), הרי שחתונתם של רונה דנקנר וטלאור ארדן כבר משכה לא מעט אש.

נוחי דנקנר אמנם הצהיר באמצעות מקורביו כי יהפוך את החתונה לצנועה יותר מכפי שתוכנן בתחילה, אולם הלוקיישן – חוות רונית, כמו בחתונת בתה של ירדנה עובדיה – הקייטרינג (מעשה ידיהם של השפים המדופלמים ירון קסטנבוים ומאיר אדוני), ההופעה של אתניקס, ובעיקר נוכחותם של פוליטיקאים רבים הביאו לביקורת לא מעטה וכן להפגנה של מספר פעילים חברתיים שמחו על קשרי ההון והשלטון שבאו לידי ביטוי בחתונה.

?