צימרים בכנרת

האזור של אגם הכנרת הוא אחד המקומות המועדפים ביותר על הישראלים המבקשים לעצמם נופש פעיל או רגוע. מדובר באזור מזמין, שמתאים מאוד לזוגות שמבקשים לעצמם נופש רומנטי, למשפחות עם ילדים שרוצים חוויה של נופש עם מים ואטרקציות לקטנטנים, וגם לקבוצות של בני נוער שרוצים נופש בראש טוב עם שפע של אטרקציות.

בין המקומות המועדפים ללינה באזור מצויים ללא ספק צימרים בכנרת. המגוון הרחב של צימרים, באיכות גובה ובטווח רחב של מחירים מאפשרים לכל אחד ליהנות מהשילוב המושלם של טבע, נוף, מים ובילויים.

רק תבואו

בעלים של צימרים בכנרת יודעים היטב כיצד להקביל את פניהם של האורחים ולספק להם נופש לעניין. בין אם מדובר בזוגות, במשפחות או בקבוצה של חברים, צימרים בכנרת מתאימים פשוט לכולם. טווח המחירים של הצימרים באזור, שכוללים את הכנרת, הגליל והגולן, רחב למדי, בהתאם לסוג הצימר, גודלו והפינוקים שהוא מספק.

המחירים של צימרים בכנרת יכולים לנוע בין 350 ש”ח ללילה באמצע השבוע, כאשר מדובר בצימר ברמה בסיסית, לבין מחירים של 900 ש”ח ואף יותר, כאשר מדובר על צימר בסטנדרט גבוה הרבה יותר. בסופי שבוע, בחגים ובשיא העונה המחירים, מטבע הדברים, יכולים להיות גבוהים יותר.

מלוא החופן אטרקציות

הסיבות שבגינן זורמים כל בית ישראל בואכה צימרים בכנרת הן השפע של האטרקציות שהאזור משופע בהן. בין האטרקציות נזכיר את:

  • אגם הכנרת – מדובר כמובן באגם של ישראל בהה הידיעה. בתור האגם של המדינה, בעל ההיסטוריה העשירה והמים הצלולים, מדובר ללא ספק באבן שואבת.
  • קיאקים – נופשים רבים מנצלים את השהות לשייט קיאקים מפנק. מדובר בחוויה מפעימה, שיכולה להיות סוחפת או רגועה.
  • חופים מוסדרים – צימרים בכנרת קרובים, מטבע הדברים, לחופים מוסדרים רבים. בילוי בחופים אלה בטוח יותר ולא מומלץ להיכנס למים בחופים שאינם כאלה. בחופים אלה ישנם גם שירותים מוסדרים לנופשים ולמבלים.
  • ספורט ימי – אי אפשר לדבר על צימרים בכנרת בלי להזכיר את האפשרות המפעימה של ספורט ימי. סקי מים בכבלים, גלישה, ואופנועי מים הם רק חלק מן האפשרויות של ספורט ימי מאתגר ומספק.
  • השכרת סירות – צימרים בכנרת בלי שיט בסירה? נשמע כמו דבר והיפוכו. האפשרות לצאת לשיט לבד או בקבוצה, שלא במים מלוחים, הינה ייחודית לכנרת. עבור רבים, שיט בכנרת הוא חוויה שאין שנייה לה.
  • טיולי ג’יפים – אלה שלא הגיע לאזור על מנת לנוח, ישמחו לדעת על קיומם של טיולי ג’יפים שהאזור כולו משופע בהם. לא מעט קבוצות של חברים או משפחות מצטרפים לחוויה ייחודית זאת שנערכת ליד הכנרת, בגליל או בגולן. הנוף הופך את הנסיעה כולה לבעלת נופך יוצא מגדר הרגיל.
  • וזה עוד לא הכל – לפעמים נדמה שהאטרקציות באזור אף פעם לא נגמרות. מי שלא מסתפק בטבילה בכנרת, בג’יפים או בספורט ימי, יוכל לבלות גם בפארק מים, רכיבה על סוסים, טיול בכרכרות, מצנחי רחיפה, השכרת אופניים או טיול בבאגי (רכב שטח ייחודי).
?