המדריך המלא לרכישת ציוד משרדי לעסקים

יש ציוד משרדי, שנחוץ לכל עסק. ויש ציוד שלא חובה לקנות, אבל בהחלט כדאי. איך תדעו מה אתם חייבים ומה אתם ממש רוצים? כל התשובות בהמשך!

חובה לכל אחד

אם יש לכם עסק, יש ציוד משרדי שאתם פשוט חייבים בשבילו ללא קשר לגודלו או לתחום העיסוק. לדוגמה, היות שכל עסק חייב לדווח על הכנסותיו לרשויות המס, כל עסק חייב להחזיק פנקסי קבלות וחשבוניות. בנוסף, כדי לשמור על הסדר, חשוב שיהיו לעסק קלסרים ושמרדפים, מזכריות ורצוי שגם תמיד יהיו בסביבה עטים, טיפקס, שדכן עם סיכות וכך הלאה.

ציוד ממוחשב

היות שרוב העסקים כיום עובדים עם מחשב, גם אם העסק לא עוסק כלל בתחום המחשבים, חשוב שהמחשבים יהיו מצוידים כראוי. אם כן, ציוד משרדי לעסקים מכל התחומים צריך לכלול מדפסת עם מלאי של דפי הדפסה, טונרים וראשי דיו. כמו כן, חשוב שלכל מחשב יהיה עכבר נוח ופד מתאים בשבילו. בנוסף, על מנת שיהיה אפשר לגבות את המידע שעל המחשבים, חשוב לרכוש דיסק און קי עם נפח האחסון המתאים.

מיתוג פנימי וחיצוני

לאחר שעסקנו בציוד החובה לעבודה השוטפת, חשוב לעסוק גם בציוד החובה למיתוג העסק. כידוע, מיתוג הוא אחד החלקים החשובים בשיווק. בין היתר, לשמירה על המודעות לעסק ואף ליצירת שיווק מפה לאוזן, שהוכח כיעיל ביותר. לכן חשוב להחזיק גם ציוד משרדי ממותג כדוגמת עטים עם הלוגו של החברה, מעטפות ממותגות וכדומה. כמובן, ניתן גם לרכוש ציוד משרדי ממותג, שמיועד להענקה ללקוחות.

ציוד לסלולר – אזניות, מטען נייד וכו’

אחת החובות של כל עסק היא להיות זמין ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים. לכן רוב בעלי העסקים, ובעיקר העסקים הקטנים, נעזרים בטלפון הסלולרי שלהם כדי לתת מענה. היות שכך, הטלפון הסלולרי הפך עם השנים לכלי עבודה של ממש ולכן חשוב לאבזר גם אותו עם אזניות נוחות לשימוש וגם במטען נייד, שיאפשר לכם לשמור על סוללה מלאה לאורך כל היום גם אם נעשה בטלפון שימוש רב.

בשביל הפינוק

אם יש לכם משרד, ובעיקר אם אתם מעסיקים בו עובדים, בהחלט ניתן לפנק ולהתפנק עם מכונת קפה משרדית. המלצה זו נכונה עוד יותר אם אתם נוהגים לארח לקוחות במשרד שלכם ואתם רוצים להעניק להם תחושה טובה ותחושה של עסק בטוח ומבטיח. מן הסתם, אם התפנקתם במכונת קפה, חשוב לצייד אותה בקפסולות איכותיות.

?