כבר לא משקפופר

אין ספק כי הרכבת משקפיים היא  פעולה מעיקה אשר משפיעה על מרכיב המשקפיים במשך כל היום שכן לא ניתן לצחצח שיניים, לנהוג, לקרוא ,לעבוד, לצפות בטלוויזיה ללא צמד העדשות היושבות על האף . ילדים רבים נפגעו בילדותם כאשר כונו בשם הגנאי “משקפופר”, הובכו כאשר נאלצו להתקרב ללוח בכיתה משום שלא ראו היטב את הנכתב עליו, פחדו מהכדור במהלך שיעורי הספורט פן יפגע במשקפיהם ואלו ישברו, ועוד חוויות לא נעימות המעוררות חשש ואי נוחות . בשורה משמחת היא כי ישנם גם חידושים מפתיעים העשויים להשפיע על המשך סיפורם של אותם ילדים “משקפופרים”. שיטת הסרת משקפיים בלייזר מצליחה מאוד זה 30 שנה ועשויה לשנות פלאים את אלו אשר חלמו זמן כה רב להסיר את משקפיהם . יש לציין כי לא לכולם מתאים הטיפול ולכן יש לבצע בדיקת התאמה אשר מודדת עד כמה מתאים המטופל ומה יהיה שיעור הצלחתו של הטיפול עליו. בדיקה זו מאפשרת מעין “תיאום ציפיות” ועשויה למנוע אכזבה במצב בו יבוצע טיפול ללא הצלחה רבה.

כהרף עין

הטיפול בלייזר  אינו כואב ומשכו קצר ביותר, כמספר דקות. קיימות שתי דרכים להסרת משקפיים בלייזר. בשיטה הראשונה משנים את פני שטחה של הקרנית בעזרת שיוף עם הלייזר בצידה החיצוני.  שיטה זו אינה כוללת חיתוך , אך משך ההחלמה יהיה ארוך וההתייצבות תהיה בהדרגה ובאיטיות . בנוסף יגרום הטיפול לפצע אשר יחלים תוך מספר ימים. בשיטה השנייה יבוצע טיפול בשכבות בעומקה של הקרנית לאחר חיתוך. במקרה זה יהיה זמן ההחלמה קצר יותר. שיטה זו אינה מתאימה לבעלי קרנית דקה, לאנשים שמפחדים מאוד מסיבוכים, לספורטאים וכמובן  שהחלטה הסופית תתקבל לפי מידת התאמתו של המטופל ,רצונו ודעתו של המטפל.

שווה להשקיע בקרן הזו

מכונים רבים מבצעים הסרת משקפיים בלייזר וכדי לא להתבלבל ממגוון האפשרויות יש לבדוק היכן הכי מתאים למטופל לבצע את הטיפול. רצוי להתייעץ עם מכרים , לבקש הצעות מחיר, לדבר עם רופאים ולבצע כל בדיקה אשר עשויה לעזור לקבלת ההחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורכם. בין המכונים המרכזיים קיימים: “אמריקן לייזר”, “care”,”אסתטיקה” ,בית חולים” הדסה”, “אסותא” ועוד. מחירי הסרת משקפיים בלייזר נעים בין 6,000-10,000 ₪ .

ממה מושפעים מחירי הסרת משקפיים בלייזר?

המחירים מושפעים משלושה גורמים : הראשון, היו מידת הותק של המכון. ככל שהמכון ותיק יותר ובעל ניסיון רב יותר יהיו מחירי הסרת משקפיים בלייזר גבוהים יותר. הגורם השני הינו ותק המכשור- במידה והמכון מחזיק מכשיר חדיש יותר ישלם הלקוח מחיר גבוה יותר מאשר במקרה בו היה המכון  משתמש במכשיר ישן. הגורם השלישי הוא ותק הרופא, אם מדובר ברופא צעיר יחסית תשלמו פחות. עדיף להשקיע מחיר גבוה יותר וללכת בתחושת ביטחון לביצוע הניתוח מאשר ללכת למקום זול יותר בעל ניסיון פחות.

לסיכום, הסרת משקפיים בלייזר תעניק לכם את היכולת לראות, לקרוא, לעשות ספורט, ללכת לים ועוד רבות ההנאות . כולן ללא המשקפיים אשר ליוו אתכם זמן כה רב , מדובר בתחושת עצמאות אשר תגדיל את ביטחונכם, תשפר את המראה האסתטי שלכם ותיתן לכם את היכולת לחיות חיים ספונטניים יותר, ללא החשש מפני איבוד או שכיחת המשקפיים . מדובר בהחלטה אשר עשויה לשנות את חייכם. אחוזי ההצלחה גבוהים וקיימים רופאים נהדרים מלאי ניסיון המשתמשים בציוד החדיש ביותר. אז לאחר שבדקתם את התאמתכם לטיפול ואת המכון כל שנותר הוא לאזור אומץ, לפקוח עיניים ולגשת לביצוע.

לקריאה מורחבת בנושא הסרת משקפיים בלייזר בקרו באתר: www.glasses.org.il

?