הסרת שיער לנשים

אין מה לעשות, לפי הגותו של דרווין מוצאינו מהקוף . איננו יכולות להתכחש לזה. לא בעידן המודרני.

קיימות מגוון דרכים  עבור הורדת השיער המטריד : גילוח, קרמים בעלי ריחות לא נעימים במיוחד, שעווה , מריטה , מכונה ועוד.

חלק מהדרכים יעילות יותר, חלקן פחות, אך המשותף לכולן  הינו זהה והוא השיעבוד.אף לא אחת מהדרכים הללו “תפטור” אתכם מן העיסוק.

אופציה נוספת, החדישה ביותר הינה הסרת שיער בלייזר לנשים, דרך זו, מתאימה כמובן גם למין הגברי השואף גם הוא בחלקו, לגוף חלק ואסתטי.

הסרת שיער בלייזר – למה זה טוב?

כל אשה שואפת להראות טוב. לא ניתן להתווכח עם הדבר. כל אחת רוצה להרגיש יפה ונחשקת .

נשים רבות מוכנות אף לסבול לשם כך. תודות לחידושים, היום יוכלו הנשים (וכמובן גם הגברים),  השואפים במראה חלק לסבול פחות עבור אותו המראה הנחשק.יש לציין כי מדובר בעניין גלובלי הקיים בכל העולם המערבי. רמת המודעות והעיסוק סביב החידושים הרבים בתחום הינה רבה ביותר.

הסרת השיער בלייזר לנשים, עשוייה להועיל  ביותר, שכן העיסוק הרב בשיער טומן בחובו בזבוז אנרגייה רבה, ומפריע לספונטניות. כמו כן האפקט של הורדת השיער בכל דרך אחרת, אשר אינה לייזר לא תהיה טובה (חלקה), כמו טיפול בלייזר. שיער על הגוף עלול למנוע הנאות חיים כגון: ביטול החלטה מהירה לקפוץ לים, ללבוש שמלה, לשחות בבריכה ועוד. כמו כן תורמת הסרת השיער בליזר להעלאת הביטחון העצמי.

אשה אשר עברה טיפול ועורה חלק, תרגיש טוב יותר עם עצמה וגופה. כמובן שהעור החלק והתמידי מונע גזילת זמן נוסף, זמן יקר – שכן הסרת השיער בלייזר הינה לתמיד. המחירים עבור הסרת שיער בלייזר משתנים ממכון למכון, אך יש לזכור כי מדובר ב”מתנה לחיים”.

בטיחות בלייזר

על מנת לקבל את הטיפול הבטיחותי ביותר יש לבחור מכון אשר משתמש במכשיר לייזר מתקדם. (אחת השיטות לטיפול הינה שימוש באינפרא). ההקפדה על מכשיר מתקדם חשובה כדי להקטין את תופעות הלוואי.

טכנאי לייזר מוסמך, רופא ושימוש בקרם  להרדמה מקומית יתרמו רבות לטיפול.

חשוב להתאים את הטיפול לעור המטופל שכן אנשים בעלי עור כהה,, ילדים , נשים בהריון , צעירים בגיל הנעורים, חולי סרטן ואנשים הנוטלים אנטיביוטיקה הינם רגישים יותר לכוויות.

מחיר היופי

המחירים עבור הטיפול בעזרת  לייזר משתנים ממכון למכון. מומלץ ליצור קשר עם מספר מכונים ולבחור במכון המתאים לך ביותר. (מבחינת מיקום המכון, מידת הבטיחות והחדישות של המיכשור, מידת המקצועיות וותק המטפל ועוד.) חשוב שהמטופל ירגיש כי הוא נמצא ב”ידיים טובות”. המלצות שונות ממכרים עשויות להועיל.

עלות הסרת שיער בלייזר לנשים עשוייה לשוות לזו של הגברים. בין המכונים הידועים ניתן למצוא את מכון “care,’ , “פרופורצייה”, “נאטוראפיל ועוד.

הסרת שיער לנשים בכל הגוף עשויה להמשך על פני 12- 13 מפגשי טיפול ומחירה יהיה 13,5000- 15,000 ₪. טיפול הסרת שיער בלייזר לרגליים יימשך כ- 10-12 טיפולים ויעלה 4000- 5,800 ₪, טיפול שפם יעלה 1000-1400 ₪ ויימשך על פני רצף של 7-8 טיפולים.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר לנשים וכן לגברים מסתמנת כדרך הטובה ,היעילה והחסכונית ביותר, היא תורמת לשיפור רמת החיים והתחושה הבסיסית של המטופל עם גופו וכמובן עם נפשו, שכן גוף ונפש אחד הם.

כאשר אשה או גבר מרגישים חלקים, יתרום הדבר לביטחונם העצמי ותחושתם בחברה.

כפי שצויין, מומלץ לבדוק את האופציות הקיימות בשוק לפני שמתחילים טיפול.

לאחר מכן , יש להעזר בסבלנות ומשם.. הדרך כבר סלולה וחלקה.

לקריאה מורחבת בנושא הסרת שיער בלייזר בקרו באתר טוליפ.

להשמיע את דעתך

?