הגדלת איבר המין

הגדלת איבר המין היא חלומו של כמעט כל גבר עלי אדמות. יחד עם זאת, רק מעטים פונים לעזרת הרפואה או מנסים להגדיל את איבר המין בדרך זו או אחרת, והרוב מסתפקים בלחלום על איבר מין גדול יותר.

כדאי לדעת שבמקרים מסוימים הגדלת איבר המין אפשרית. אמנם בתחום ישנן אינספור פרסומות שכל קשר בין ההבטחות שהן מפזרות לבין המציאות מקרי בהחלט, אולם ישנם גם רופאים רציניים המבצעים את ההליך – ובהצלחה.

עובדות חשובות לפני שמחפשים שיטה להגדלת איבר המין

1. הגודל לא קובע. באמת.

2. איבר המין של מי שעומד מולנו תמיד נראה גדול יותר מכפי שהוא באמת, ואילו זה שלנו דווקא נראה קטן יותר מכפי שאחרים רואים יותר. הסיבה לכך היא זוויות ראיה מתעתעות המספקות פרספקטיבה מטעה.

3. גם איבר מין שהוא קטן יותר מהממוצע (הממוצע הוא כ- 9-10 ס”מ במצב רפוי, ו- 15 עד 18 ס”מ כשישנה זקפה) עדיין מאפשר לבעליו חיי מין תקינים ומהנים, וישנן לא מעט נשים שיעידו על סיפוק רב כתוצאה מיחסי מין עם בעלי איבר מין צנוע. מבחינה אנטומית אין מניעה שגם איבר מין שבעת זקפה מגיע לכ- 10 ס”מ יחדור לכל אורך הנרתיק (הגמיש מטבעו).

4. ברוב המקרים קל יותר לחזק את הביטחון העצמי מאשר להגדיל את איבר המין.

5. לא חסרים “אנשי מקצוע” שפיתחו כדורים שכל מי שנוטל אותם הופך למאהב הטוב ביותר עלי אדמות וגורם אפילו לכוכבי הפורנו המצוידים ביותר להצטנף בפינה בבושה. אחרים מבטיחים שבעזרת תרגילים “טבעיים” יוארך איבר המין ב- 5 ס”מ ובמקביל יתעבה בכ- 1.5 ס”מ – חשוב לדעת שאין אף מחקר מדעי רציני שתומך באפקטיביות של שיטות אלה להגדלת איבר המין.

ואם בכל זאת רוצים איבר מין גדול יותר?

ישנן 2 דרכים ליהנות מאיבר מין גדול יותר: הארכתו, או עיבויו.

הגדלת איבר המין באמצעות עיבויו מתבצעת על ידי הזרקת חומרי עיבוי אל איבר המין. חומרי עיבוי אפשריים הם שומן (של המטופל עצמו) וכן סיליקון רפואי. להזרקת שומן יש חיסרון משמעותי והוא שהשומן נספג לאחר זמן מה ברקמות של איבר המין, ועל כן האימפקט של העיבוי מתעמעם, ובנוסף עלולה להיווצר צלקת. סיליקון רפואי אינו גורם לתופעה זו. על מנת שהסיליקון ייקלט היטב בגוף ולא יידחה על ידיו חשוב להזריק בכל פעם כמות קטנה, כשההזרקות מתבצעות בהרדמה מקומית. בדרך כלל ישנו צורך במספר טיפולים, וחשוב לא להגזים עם הגדלת איבר המין ולא לעבות אותו ביותר מחצי סנטימטר.

האופציה השנייה כאמור היא הגדלת איבר המין על ידי הארכתו. הארכת איבר מין ניתן לבצע בשתי דרכים – על ידי ערכות מיוחדות המותחות את הרקמות הרלוונטיות, או באמצעות הליך כירורגי.

מתיחת הרקמות – טכניקה שבה, אגב, משתמשים שבטים שונים באפריקה כדי להאריך אזורים אחרים בגוף (שפתיים, אוזניים ועוד) – מאפשרת הארכה של איבר המין בכחצי ס”מ בחודש. ההמלצה של הרופאים המשתמשים במכשיר כדי להגדיל את איבר המין של מטופליהם היא להאריך בלא יותר מ- 30% ביחס לממדים המקוריים, כשחשוב להיזהר מפני מצב שבו איבר המין יוארך אבל יהפוך דק מאוד ופגיע. שימוש לא זהיר במכשירים אלה עלול לגרום לשטפי דם ואף לנזקים חמורים יותר, כך שחשוב לעבור טיפול רגיש זה אך ורק אצל רופא אמין ומנוסה.

הגדלת איבר המין באמצעות ניתוח היא אופציה שכמעט ואינה מתבצעת בפועל, עקב הסיבוכים השונים הכרוכים בה, ובראשם פגיעה קשה ביציבות איבר המין בשל ניתוק הרצועות המחברות אותו לאגן.

הפוסט מאת: ד”ר איצקסון מומחה לניתוחים פלסטיים.

?