השקעות נדלן בארהב – כך תיעזרו באינטרנט

ישראלים רבים השקיעו כבר בנדלן בארהב, וראו כי טוב, ועל כל ישראלי שראה כי טוב ישנם כמה וכמה ישראלים שראו אותו קוטף את הפירות של ההשקעה ונהנה מהם – ובאופן טבעי גם אצלם התעורר הרצון ליהנות מהשקעות נדלן בארהב בזכות בית או נכס אחר שנרכש במחיר משתלם ומניב תשואה שנתית של בערך 9 עד 10 אחוזים לשנה, הרבה יותר מאשר בארץ.

המאמר בחסות HapVenture קרן השקעות נדלן בארהב: http://www.hapventure.com

חלק גדול מהמשקיעים בנדלן בארהב עושים זאת באמצעות קרן נדלן, ובפרט כזו שהתמחותה היא בשוק האמריקאי, לפעמים אפילו קרן שמתמקדת במדינה מסוימת או בעיר ספציפית, ובזכות הניסיון העשיר והידע המעמיק שצברה יכולה להציע למשקיעים דרכה הזדמנויות אטרקטיביות באמת. דרך אחרת היא להתעמק בעצמכם בנעשה בשוק הנדלן האמריקאי, או ליתר דיוק בשווקי הנדלן של ארהב – שהרי בכל מדינה ובכל עיר, ולמעשה במקרים רבים אפילו בכל רובע, ישנן מגמות אחרות ודגשים שונים. אמנם לא קל להתעמק בנעשה בשוק הנדלן האמריקאי, אולם האינטרנט נחלץ לעזרת מי שרוצה לעשות זאת, ומקל עליו.

zillowאתר שהוא חובה לכל מי שמחפש השקעות נדלן בארהב

השלב הראשון בדרך להשקעות נדלן בארהב שאכן יניבו את התשואה המיוחלת הוא מציאת נכס במחיר מציאה (אם כי כדאי להיזהר מ”מציאות” אטרקטיביות יתר על המידה שבמקרים רבים מאוד מתגלות כחתול בשק).

האתר zillow מקנה לנו גישה אל מחירי הנכסים השונים בכל מדינה, עיר ושכונה בארהב, בהתאם לחתכים שונים וברמת פירוט גבוהה – ובכך מעניק לנו אינדיקציה יקרת ערך לגבי כדאיות הקנייה של בית ספציפי (מן הסתם אף משקיע לא שש לרכוש נכס שמחירו גבוה ב- 20% מערך נדלן דומה באותו אזור…)

rentometerכך תוכלו לדעת כמה שכירות תוכלו לגבות

האתר rentometer מספק לכל משקיע פוטנציאלי נתונים מקיפים – ועדכניים – באשר לגובה דמי השכירות בכל אזור ואזור, גם כן ברמת פירוט גבוהה ועל פי חתכים שונים.

בזכות האתר תוכלו לדעת מה תהיה ההכנסה השוטפת מהנכס שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון פרקי זמן בהם הבית ריק משוכרים וכן הוצאות שונות הקשורות לתחזוקה השוטפת – אולם גם כך האתר מעניק אינדיקציה טובה למדי באשר לגובה התשואה השנתית של כל נכס פוטנציאלי כשמחפשים השקעות נדלן בארהב.

zipskinnyכך תדעו איזו אוכלוסייה מתגוררת בסביבה

פקטור נוסף המשפיע על הכדאיות של השקעות נדלן בארהב הוא איכות האוכלוסייה המתגוררת באזור.

האתר zipskinny מספק נתונים לגבי רמות ההכנסה הממוצעות באזורים השונים בארהב, מאפייני תעסוקה ועוד, ומאפשר לכם לדעת מראש האם סביר להניח שתוכלו למצוא שוכרים איכותיים לנכס שרכשתם למטרת השקעה.

greatschoolsעוד דרך לקבל מושג לגבי איכות האוכלוסייה

לא צריך להיות בעל קרן נדלן כדי לדעת שבתי ספר משובחים מעלים את ערך הנדלן, ולהיפך, אזור שבו בתי הספר נחשבים פחות טובים, ערך הנדלן בו יורד וקשה יותר למצוא שוכרים איכותיים.

האתר greatschools מדרג את בתי הספר השונים בארהב על פי הרמה שלהם. בזכות נתונים אלה ניתן לקבל אינדיקציה טובה לגבי רמת החינוך בכל אזור, ומאחר שהאמריקאים מייחסים חשיבות רבה לפרמטר זה, הרי שבהחלט מומלץ לקחת אותו בחשבון וכאמור לגלוש ל- greatschools.

crimerepotsכי אף אחד לא רוצה נכס באזור מועד לפורענות

ככל שרמת הפשיעה היא נמוכה יותר, כך כדאי יותר לרכוש נכסים באותו אזור, לא רק למגורים אלא גם להשקעה (ובפרט כשמדובר בהשקעה מעבר לים).

האתר crimereports מספק נתונים מפורטים לגבי רמת הפשיעה בכל אזור, כולל אילו אירועים תדירים במיוחד, ובכך מסייע לנו להימנע מרכישת נכסים באזורים מועדים לפורענות.

?