רחצה מפנקת במיוחד – המקלחונים של עופר שבירו

ההורים שלנו התקלחו בדושים סטנדרטיים וחסרי ייחוד שהיוו מוצר אולי פרקטי אבל נטול כל אסתטיקה – אנחנו כבר לא מסתפקים בכך ומחפשים מקלחונים מעוצבים ופרקטיים גם יחד. מחפשים, ובזכות שבירו, החברה המובילה בארץ בתחום הזכוכית ומוצריה השונים, גם מוצאים שכן באולמות התצוגה של החברה בחולון ובהרצליה פיתוח, וגם באתר האינטרנט של שבירו, תוכלו למצוא מבחר רחב של דגמי מקלחונים.

עופר שבירו וההתרחבות המשמעותית של החברה

המבחר הרחב של המקלחונים הוא חלק מההתרחבות המשמעותית של החברה המשפחתית. עופר קיבל את ניהול החברה לידיהם בשנות התשעים של המאה ה- 20, וזאת לאחר שנים רבות בהן אביהם רחמים היה הרוח החיה מאחורי הצלחת שבירו (שהוקמה בשנת 1955).

עופר שבירו היטיב לזהות את המגמה לפיה העלייה המתמדת ברמת החיים גורמת לנו לרצות להפוך את הבית שלנו למעוצב יותר, נוח יותר וייחודי יותר ובהתאם הרחיב את קטלוג המוצרים שמייצרת, מייבאת ומוכרת שבירו באופן משמעותי, ובין השאר, כאמור, הוא כולל שלל דגמי מקלחונים.

קודם כל בטיחות                             

לצד ההקפדה על מוצרים אסתטיים לעילא ולעילא, שמה שבירו דגש ניכר גם על תחום הבטיחות שהרי כשמדובר בזכוכית אסור לקחת סיכונים.

התקן בארץ לגבי זכוכית למקלחון קובע כי היא חייבת להיות מחוסמת או רבודה. זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה חימום בטמפרטורה של 700 מעלות ולאחר מכן קירור מהיר – תהליך שהופך אותה לעמידה פי 5 מזכוכית רגילה, וגם אם היא נשברת מסיבה זו או אחרת היא תתנפץ לרסיסים קטנטנים שפחות מסכנים אותנו. זכוכית רבודה (הנקראת גם טריפלקס) היא זכוכית שבין השכבות שלה ישנה עוד שכבה העשויה חומר שנקרא PVB והוא זה שהופך אותה לעמידה ולבטיחותית.

המקלחונים של שבירו עומדים כמובן בתקן הישראלי, ועוביים הוא 6, 8 או 10 מ”מ.

מסילה או CNC?

ההקפדה של עופר שבירו להציע מבחר רחב של מקלחונים באה לידי ביטוי גם באפשרות הבחירה של הלקוחות הרבים בין מקלחוני הזזה לבין מקלחונים שבהם הגלגלים נעים על גבי פינים בתוך חריץ מזכוכית וללא צורך במסילה. שיטה זו, הנקראת CNC (שכן החורים במקלחון מבוצעים על ידי מכונת עיבוד שבבי, הלא היא CNC), יוצרת מקלחונים עמידים יותר שכן אין את הבלאי הנגרם מהתנועה על המסילה.

יחד עם זאת, מאחר שמקלחוני CNC הם גם יקרים יותר מציעה שבירו גם את המקלחונים הקלאסיים הנעים על גבי מסילה, כך שכל אחד יוכל ליהנות ממקלחון מעוצב להפליא.

סוגי מקלחונים

חלוקה נוספת של סוגי המקלחונים השונים שמציעה שבירו היא לפי הצורה: ישנם מקלחונים פינתיים ומקלחונים חזיתיים ומקלחונים קטומים ומקלחונים עגולים – כך שכל אחד יוכל למצוא מקלחון המתאים במדויק למבנה חדר האמבטיה שלו וכמובן להעדפותיו ולאסתטיקה המושלמת בעיניו.

בחדרי אמבטיה קטנים יחסית וכאלה שיש בהם גם אמבטיה, מומלץ בדרך כלל להתקין מקלחון פינתי, שכן אחרת הוספת המקלחון עלולה ליצור צפיפות בלתי נעימה במרחב. כשישנה נישה התחומה בין 3 קירות (או כשיוצרים כזו בעת תכנון חדר אמבטיה חדש) אפשר למקם בה מקלחון חזיתי, ועל האופציה של מקלחון קטום ממליץ עופר שבירו במיוחד למי שהמרחב אותו ניתן להקצות למקלחון מצומצם (לדוגמה בצימרים) – שכן הצורה הקטומה מאפשרת מקלחון גדול יותר גם בשטח הקטן.

מקלחונים מעוגלים מקנים לחדר האמבטיה מראה מודרני וחדשני, וגם מעודן – כך שאם חשובה לכם במיוחד האסתטיקה כדאי לכם לבחור באופציה זו. בכל מקרה ביקור באתר של שבירו או בסניפי החברה תציג בפניכם שלל אפשרויות בדרך אל המקלחון המושלם.

?