למה כדאי לקנות דירה בפרויקט של גינדי?

נדל”ן, כידוע, הוא הרבה יותר מסתם בנייה של רצפות, קירות וגגות – בית הוא מרחב שחייב להתאפיין בערכים מסוימים שכן אחרת הוא לא ימלא את תפקידו, ובהתאם יזמי נדל”ן חפצי הצלחה צריכים לקחת בחשבון שורת מרכיבים שלא את כולם קל להגדיר במילים. מי שפיצחה את נוסחת ההצלחה בתחום זה, מאז שנות ה-70 של המאה העשרים וביתר שאת במאה ה-21, היא משפחת גינדי, ולראייה שורה ארוכה של פרויקטים שהדירות בהם פשוט נחטפות.

דירה ייחודית היא דירה מבוקשת

בניגוד לתקופה שבה שלט הקולקטיב, ורוב הישראלים רצו להיות כמו כולם ובהתאם גם הדירות התאפיינו באחידות, היום אנחנו חיים בעידן שבו רוב בני האדם רוצים להרגיש ייחודיות, ובהתאם גם מחפשים דירות מיוחדות כך שתיווצר סינרגיה בין המרחב הפיזי לבין בני האדם שחיים בו.

דרך אחת ליצור דירות עם אישיות היא לשכור את שירותיו של מעצב פנים איכותי שיעניק לכל מרחב אופי חד פעמי, וזהו אחד המאפיינים הבולטים של רוב הפרויקטים של הגינדים. דרך אחרת היא ליצור לשכונה שלמה צביון מרתק – דוגמה לכך היא מתחם אלחנן שבנתה גינדי ברמת השרון (בחלק הצפון מערבי שלל העיר) ואשר מתאפיין בצביון כפרי למרות המיקום בלב גוש דן. סביבה שמציעה איכות חיים אמיתית היאא עוד דרך להקנות ייחודיות לדירה, וכך למשל בסיטי רמלה ניתן למצוא ליד הבניינים שבנתה החברה מרכז ספורט מתקדם וקניון מוצלח.

חשיבותו של הפיתוח הסביבתי

באופן כללי לפיתוח הסביבתי של כל פרויקט נדל”ן חשיבות רבה לסיכויי ההצלחה שלו, שהרי איכות החיים של הדיירים בכל מקום מושפעת ממה שיש סביבם.

דוגמה טובה לכך היא פרויקט GINDI TLV, במשולש הרחובות החשמונאים-קרליבך-בגין בתל אביב, עם המתחם שעתיד לכלול גם קניון שמתמקד באופנה, מרכז ספורט משוכלל, גני ילדים, פארק יפהפה ועוד. גם פרויקטים אחרים של הגינדים מתאפיינים בפיתוח סביבתי מרשים, וכך לדוגמה מתחם הצעירים בשכונת נווה מגן שברמת השרון כולל גם הוא פארק מרשים לתועלת הציבור (לצד 7 מבנים ובהם 4 מגדלים).

סטנדרטים גבוהים

עוד מרכיב הכרחי בכל סיפור הצלחה נדל”ני הוא מפרט שמתאפיין בסטנדרטים גבוהים ורמת גימור ללא דופי.

פרויקט הדגל של גינדי, GINDI TLV, הוא דוגמה מצוינת גם לכך: רצפות של גרניט פורצלן עם מרצפות בגודל 60 ס”מ על 60 ס”מ שיוצרות מראה יוקרתי מאוד, מטבחים מעוצבים להפליא, מערכות מיזוג מתקדמות, חלונות עם זכוכית כפולה כך שהנוף המופלא שנשקף מכל חלון לא בא על חשבון השקט, אסלות תלויות עם ניאגרה סמויה מהעין לטובת אסתטיקה מרבית גם בחדר השירותים, ועוד ועוד.

מיקום מנצח

כמו בעולם העסקים, גם פרויקט נדל”ן מבוקש הוא כזה שנמצא במקום מבוקש.

הפרויקטים שבונים הגינדים הם תמיד בלוקיישנים אטרקטיביים, שהופכים עוד יותר אטרקטיביים בזכות הבנייה, כך שמדובר במצב Win-Win. כך למשל GINDI TLV בצומת הרחובות החשמונאים-בגין-קרליבך שבמרכז תל אביב, מיקום אטרקטיבי מצד אחד ומצד שני כזה שעד עכשיו הוקדש בעיקר לעסקים ותחבורה (וכן שכן בו השוק הסיטונאי), כך שהוספת הדירות (ואיתן כאמור פארק, קניון וגני ילדים) ישדרג אותו משמעותית. דוגמאות נוספות הן פרויקט בוטיק בקרית אונו שמשלב מיקום מרכזי עם שקט מוחלט לדיירים, וגם מתחם הצעירים ברמת השרון הוא דוגמה טובה לכך.

אל כל הנ”ל חשוב להוסיף יכולות שיווק גבוהות, שכן בימינו איכות לבדה אינה מספיקה, וחשוב שכל הלקוחות הפוטנציאליים של אותן דירות ייחודיות, ברמת גימור גבוהה, עם סביבה מעצימה ובמיקום אידיאלי יידעו שהאופציה הזו קיימת.

?