מחפשים מה לעשות עם הילדים בפורים?

קניון ארנה סוגר לכם את הפינה עם קרנבל בינלאומי!

אתם כבר מכירים את זה, כל שנה בפורים, הריצה עם הילדים להשיג תחפושות רגע לפני שהן אוזלות בחנויות, המריבות על מה אפשר ומה מוגזם (נעלי עקב ומיני לילדה בת 6 למשל…), הפחד שהתחפושת תיהרס מהגשם או סתם כי הילד החליט שלשחק כדורגל כשהוא לבוש כמו בובספוג זה סביר. בקיצור, חגיגה.

אבל המאתגר מכל הוא מה לעשות עם הילדים ביומיים חופש של החג, בלי להשתגע, בלי לעשות מה שעשינו בשנה שעברה ובלי לחזור איתם מייללים בפקקים אחרי שעה בקושי.

בפורים הזה, קניון ארנה החליט להגדיל ראש ולסגור לכם פינה צוהלת ושמחה. בארנה החליטו לארח קרקס סובב עולם מטורף שמציג מגוון מופעים ופעילויות מיוחדות ומרגשות מרחבי העולם, לכל המשפחה.

מיכל הקטנה, כוכבת הילדים היא נציגת ישראל בקרנבל של ארנה. במופע לכל המשפחה, מיכל מרתקת את הילדים ולוקחת אותם לעולמות קסומים ומהנים. מספרד, מחול העפיפונים המדהים A-TA-KAY, יעיף לכם את הדימיון ומיפן, תוכלו לצפות במופע הבכורה של תהלוכת הדמויות BLOW.

בואו לראות איך הילדים הופכים ללוליינים בקרקס

אם הילדים לא התעייפו מספיק במופעים הגדולים, קחו אותם להשתתף בפעילויות של קרקס הליצנים מרוסיה, תהלוכת השבלולים מברזיל וממש כמו באמריקה, במקום מחכים להם דוכני יריד משחקי קרקס, סדנאות הליכה על חבלים או קביים, דמויות מסתובבות, סדנת איפור קרקס ועוד ועוד… עד לא ידע!

עוד לא השתכנעתם? אז כדאי שתדעו שכל הפעילויות מיועדות לקהל הרחב והכניסה ללא תשלום.
קרקס סובב עולם יערך בקניון ארנה בהרצליה ב-12.3.17 בין השעות 16:00-19:00 וב-13.3.17
בין השעות 11:00-14:00 | 16:00-19:00 

שיהיה לכולנו חג פורים שמח ובינלאומי!
פרטים נוספים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק של ‘ארנה הרצליה’

?