סובחי טנוס, נעים להכיר

סובחי טנוס הוא אחד מאנשי העסקים היותר מצליחים – ובה בעת יותר נעימים – הפועלים בתחום הנדל”ן. את דרכו בתחום הוא התחיל ב-1973, בהיותו בן 21, ומאז ועד היום אין תפקיד בענף שהוא לא ביצע ובהתאם הבקיאות הרחבה והעמוקה שלו, כך שהמעורבות שלו בכל פרויקט ופרויקט היא משמעותית מאוד ורבת תועלת במיוחד.

התכונות המאפיינות את טנוס הן בעיקר חריצות, חמימות ואמינות. כל אלה, לצד החושים העסקיים החדים, הפכו אותו לקבלן מבוקש ויזם עם קבלות. בשנת 2008, לאחר שלושה וחצי עשורים של פעילות מגוונת בתחום הנדל”ן, הוא ריכז את כל אותה פעילות תחת חברה אחת (השם שניתן לה היה “ס.ט.ר נדלן”), ומאז החברה, בדיוק כמו טנוס עצמו, עושה חיל ורוכשת עוד ועוד לקוחות נאמנים.

גם דור ההמשך כבר בפנים                  

אין כמעט עיר בארץ שסובחי טנוס לא בנה בה משהו לאורך 4 העשורים בהם הוא בתחום הנדלן, ומפת ישראל זרועה לאורכה ולרוחבה בפרויקטים של קבלן הביצוע הנצרתי המצליח – אבל את הנחת המרובה ביותר מספקים לסובחי שני בניו ראיד ורמזי, שהשתלבו היטב בעסק המשפחתי, ועוזרים לאביהם להוביל אותו להישגים נוספים והתרחבות משמעותית.

רמזי הוא המנכ”ל של “ס.ט.ר” ומהווה יד ימינו של אביו מזה שנים רבות. כשמלאו לרמזי 18 החל סובחי טנוס לצרף אותו אליו לפגישות עסקיות, לסיורים מקצועיים באתרי בנייה ובעצם לכל מקום אשר הלך וחנך אותו באופן אישי תוך שהוא מקנה לו ידע עצום בהיקפו, כזה שלא ניתן ללמוד באף מקום.

לאחר מכן צירף רמזי טנוס לידע הנ”ל גם כלים מתקדמים מתחום מנהל העסקים, וזאת במסגרת לימודי תואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה (סובחי טנוס, אגב, הוא חבר באגודת ידידי המרכז לצד אנשי עסקים בולטים אחרים), וכיום הוא מהווה נדבך מרכזי בהצלחתה של “ס.ט.ר”.

ראיד טנוס אחראי על הבנייה בפולין, שם שותפה “ס.ט.ר” עם “שיכוי ובינוי” (חברת ענק השייכת לקבוצת אריסון) בחברה בשם “Asbud” – חברה שנחשבת לחברה של כבוד בחמישייה הפותחת של חברות הבנייה בוורשה, וזאת בזכות דירות יוקרה ברמת גימור ללא תקדים ופרויקטים מסחריים רבי רושם.

איכות ללא פשרות

הרזומה של “ס.ט.ר נדלן” עתיר פרויקטים מרשימים במיוחד, בארץ וגם מחוצה לה.

אחד מהם הוא בניין SAP שברעננה (משכנה של חברת התוכנה הגדולה), אחד אחר הוא “יקותיאל ביזנס סנטר” שבהוד השרון (פרויקט שמשולבים בו שטחי מסחר עם שטחים למשרדים, בהיקף כולל של לא פחות מ-25,000 מ”ר) ובחיפה בונים סובחי טנוס ו”ס.ט.ר” שני מגדלי משרדים ששטחם הכולל הוא 70,000 מ”ר וזאת עבור “גב ים” בפארק התעשיות המתקדמות מת”מ מערב (שבכניסה הדרומית לחיפה).

באירופה בנו טנוס ואנשיו מלון בבוקרשט שברומניה, ובוורשה בירת פולין שותפה “ס.ט.ר” בחברת Asbud יחד עם “שיכון ובינוי” ועושה חיל הן בבנייה למגורים והן בבנייה מסחרית.

בכל הפרויקטים הנ”ל, וכמובן גם ברבים האחרים שבנה טנוס ובונה “ס.ט.ר”, באה לידי ביטוי רמת הביצוע הגבוהה להפליא וההקפדה על כל ניואנס וכל פיפס, כך שאין פלא כי הלקוחות תמיד שבעי רצון עד מאוד.

בנוסף, מקפיד טנוס על השלמה בזמן של כל פרויקט – וגם הקפדה זו מסייעת לו לשמר את הלקוחות ולמשוך נוספים, ואין ספק כי גם בעתיד ימשיכו המקצועיות חסרת הפשרות ונועם ההליכות של סובחי טנוס להתבלט בעולם הנדלן.

?