שבירו גלאס בניהולו של עופר שבירו

שבירו היא חברה מובילה בענף הזכוכיות. החברה הקיימת כבר למעלה מחמישים שנה. החברה מתמחה בזכוכית על כל גווניה. ניסיונו ויצירתיותו של מנכ”ל החברה, עופר שבירו, הביאו את החברה להשיגם משמעותיים בעולם הזכוכיות בארץ ובעולם.

החברה מתמחה בעיצוב זכוכית ומתן פתרונות עיצוב, התאמה ויצור מוצרי זכוכית. רשימת הלקוחות של החברה כוללת גם את תאטרון הבימה, קריית הממשלה ומוזיאון ישראל. לחברה מערך זכוכית רחב ומגוון אשר שם דגש על שדרוגם ויופיים של הדברים השימושיים ביותר לצד חפצי נוי. נוסף על כך, בחברה קיים מערך פרזול מוביל. ערך החברה הוא בראש ובראשונה שירות מסור ללקוח תוך שילוב מקצועיות.

קסם הזכוכית הוא בלתי מעורער. משולחן מעוצב ועד כיורים, דלתות וחיפוי קיר, עיצובו של עופר שבירויוצר פריטים בעל מראה בלתי נשכח. מוצרי זכוכית אלו מעוצבים על גבול האומנות אך הם גם פונקציונליים ועמידים לחיי היום יום.

חברת שבירו מובילה בתחומים רבים בעולם הזכוכית ובניהם תחום מדרגות הזכוכית. אחד האלמנטים היותר קשים לעיצוב בבית הוא המדרגות, הבנאליות לכאורה, אך מעצב הבית עופר שבירו לא פסח עליהם ובחברה תוכלו למצוא מדרגות שהן אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין. מדרגות הזכוכית חזקות לא פחות מסוגי המדרגות השונים בשוק והן מתאימות גם למשרדים ומוסדות אך גם לבתים פרטיים שקיימת בהם יותר מקומה אחת. למדרגות הזכוכית רצוי להתאים גם מעקות שיבטיחו את השלמת העיצוב.

המעקות הדקורטיביים של חברת שבירו לא רק מהווים פתרון בטיחותי אלא בעלי ערך עיצובי. אפשר לעשות בהם שימוש בתוך הבית ואף מחוצה לו והוא ישדרג את החלל אשר נמצא בו. מבחינה עיצובית, מעקות אלו טובים במיוחד לחללים צפופים יחסית מכיוון שהם יוצרים תחושת פתיחות, מרחב, שקיפות ולא מעמיסים על החדר פריט דומיננטי נוסף. על אף הדימוי והמראה השברירי של הזכוכית, זכוכית איכותית עמידה יותר מחומרים שונים. בניגוד למעקות  שעשויים מחומרים כגון עץ או מתכת, יתרונותיו של מעקה הזכוכית רבות, אין צורך לשייפו או לצבוע אותו ולמעט ניגוב האבק מעת לעת הוא אינו מצריך עבודת תחזוקה או שימור. עמידות ואורך חיי מעקה הזכוכית מובטחים בעקבות עמידותו בפני חלודה, טחב ועובש. שקיפותו, המאפשרת לראות את הילדים הזוחלים במורד המדרגות ולפקח עליהם, הופכת אותו לחומר מועדף על המעוניינים לשלב דקורטיביות עם פרקטיקה.

כמו כן, חברת שבירו בניהולו של עופר שבירו, מובילה גם בתחום דלתות הזכוכית. דלתות אלו הן חזקות, עמידות, אין בהן סכנת פריצה והן יהוו תוספת נפלאה של סגנון ויופי לחלל בו הן נמצאות. לעיתים שקיפות מוחלטת היא לא הדבר הרצוי בדלת ולכן ישנה אפשרות נוספת של דלתות זכוכית בעלת צבע או מרקם מיוחד. דלת  פלדה או עץ, אשר משמשים בדרך כלל לעיצוב דלתות, עלולים להיות חסרים מבחינה עיצובית. שילוב זכוכית הוא דרך נהדרת להוסיף ייחודיות לדלת העץ או המתכת. חיבור האלמנטים הטבעיים שובה את העין בקסמו. יתרון נוסף הוא שקיפות הזכוכית המאפשרת לאור להיכנס דרך הדלת אל תוך הבית.

גישתו העיצובית של עופר שבירו ושל חברת שבירו.

ששת עשורי הותק של העבודה בענף הזכוכית הפכו את חברת שבירו לחברה המובילה בתחום. עיצוב הזכוכית המיוחד והיצירתי והשלמת הפנטזיות של הלקוחות מעוצבים על ידי מעצב הבית של החברה- עופר שבירו, שבעזרת הזכוכית מפגין את יצירתיותו וכישרונו. דגש הושם בחברה בשנים האחרונות על חדשנות ופיתוחים טכנולוגיים. אחד מפיתוחים אלו היא ה”זכוכית החכמה” ההופכת משקופה לאטומה בלחיצת כפתור, אותה משלבת החברה בשוק הישראלי. עיצובו וניהולו החוצה גבולות של עופר שבירו הרחיק עד לבניין אמדוקס במומביי שבהודו הרחוקה, שם תוכלו למצוא פסל זכוכית מרהיב ומחליף צבעים שעוצב בשיתוף עם אדריכל אמדוקס.

?